Deju koncerts "Sasien pastalas pats"

8.martā Vecpiebalgā notika deju kolektīvu sadancošanās koncerts "Sasien pastalas pats!" ar devīzi - Ceļā uz XII Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un Deju svētkiem.

Mūsu skolas 3.-4. un 5.-6.klašu  dejotājiem tā bija īpaša diena-pirmais koncerts ārpus Raunas. 

Deju koncerts tika rīkots ar mērķi -paskatīties uz sevi un citiem, pamanīt to, kas vēl jāiemācās, lai veiksmīgi startētu pirmajā Deju svētku skatē, kura notiks 6.aprīlī.

Koncertā viss bija pa īstam-dejotāji, deju pieteicējs, žūrija, "lampu drudzis" un apbalvošana. Gluži kā skatē, kura būs pavisam drīz. Pēc nodejotās dejas kolektīvs tika aicināts uz skatuves noklausīties žūrijas vērtējumu. Žūrijas sastāvā bija pieredzējuši dejotāji no jauniešu deju kolektīva ''Slātaviņa". Katrs kolektīvs saņēma gan uzslavu par to, kas izdevās, gan žūrijas aizrādījumu vai ieteikumu. Starp dejām un apbalvošanu dejotājiem bija jāpierāda sava veiklība un prasme pastalu siešanā, bižu pīšanā un dažādu deju soļu izpildīšanā spēlējot visiem zināmu rotaļu "Krēsli". Pēc aktīvas darbošanās žūrija bija piešķīrusi godam nopelnītos titulus. 3.-4.klašu dejotājiem tika tituls "Plīvojošākie dejotāji'' un 5.-6.klašu dejotājiem- "Atraktīvākie dejotāji''.

Paldies dejotājiem, viņu vecākiem un skolotājai Laurai Krakopai par ieguldīto darbu gatavojoties XII skolu jaunatnes Dziesmu un Deju svētkiem.

Vēlam raitu deju soli un labus rezultātus skatē!

Ievietots 11 Mar, 2019 | Informāciju sagatavoja Ilze Podniece