Gudrs vēl gudrāks

Dalībniece no Raunas TV erudīcijas spēlē „Gudrs vēl gudrāks”

  Raunas vidusskolas 9.klases jauniete Diāna Soboļeva ieguva brīnišķīgu iespēju piedalīties LTV 1 erudīcijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”. Bija tikai jānosūta pieteikuma anketa un jāsagaida apstiprinājums.

  Pieteikums tika nosūtīts pēdējā dienā, tā bija iespēja ielekt vilciena pēdējā vagonā. Pēc divām dienām jau tika saņemta pozitīva atbilde, ka Diāna iekļauta dalībnieku sarakstā un 4.decembrī jāierodas Latvijas televīzijā uz raidījuma „Gudrs vēl gudrāks” ieraksta filmēšanu. Un tā, 9.klases komanda kopā ar Diānu direktora pavadībā devās ceļā uz Rīgu.

  Liels, liels paldies skolas direktoram Edgaram Plētienam par atsaucību un veltīto laiku. Tāpat paldies jāsaka arī Raunas novada domei par transportu.

  Kā tad gāja spēlē?

  Nedaudz pietrūka, lai tiktu trešajā kārtā. Diāna pati saka: „ Esmu apmierināta ar rezultātu, priekš pirmās reizes ir ļoti labi! Tā bija ļoti laba pieredze. Ne katrs var nostāties televīzijas kameras priekšā. Šajā spēlē kā dalībniece piedalījos pirmo reizi. Iepriekš esmu bijusi tikai kā līdzjutēja savai vecākajai māsai. Un kā pārsteigums raidījuma noslēgumā uzstājās populārais mūziķis Lauris Reiniks. Iesaku katram jaunietim kaut reizi pamēģināt piedalīties šāda veida spēlē.”

Raidījumu TV ekrānos varēja vērot 04.01.2019.

To var skatīt šeit: https://ltv.lsm.lv/lv/izklaide/gudrs-vel-gudraks/

Diānas mamma, Digna

Ievietots 8 Jan, 2019 | Informāciju sagatavoja Ilze Podniece