Izaicinājums "soli pie soļa neliksi, pie titula netiksi"

 

 

Jauns izaicinājums, pierādi, ka Raunā iespējamas garas, jo garas pastaigas. Krāj soļus, palielies skolotājai, kura piefiksēs visus soļus, lai iesniegtu kopējo klases skaitli un varbūt tieši Tavi soļi atnesīs SPORTISKĀKĀS KLASES titulu, bet skolotāj! - Jums pašiem savs tituls! Ja Tavs telefons neskaita soļu, Googleplay ierakstot "step counter", Tev palīdzēs tikt pie aplikācijas, kura to darīs Tavā vietā!

 

Ja esat aizmirsuši kā izskatās skolotāji, ir faktos balstīti pirmo dienu novērojumi, ka viņus var apskatīt laikā no pieciem līdz apmēram astoņiem vakarā cītīgi staigājot pa Raunu, toties skolēni, kā ziņo vecāki, no rīta, jau nodarbojas ar labajiem darbiem labu mērķu vārdā. Bet visam pa vidu mums uzrodas staigātāju atbalstītāji un Siera ražotne būs sarūpējusi kārtīgu maltīti, pēc kārtīgām pastaigām dāvinot savu produkciju pieciem staigātājiem. Pie dāvanām tiks

  1. pirmie trīs lielāko soļu īpašnieki
  2. viens biežākais staigātājs, neatkarīgi no kopējā soļu skaita, jo ne tikai kvantitātei, bet arī kvalitātei ir nozīme
  3. Viens sportiskais učiks

Savukārt sportiskāko klasi noteiksim pēc vidējā soļu skaita uz skolēnu skaitu, takā attaisnojums "mēs esam mazāk kā citi" nederēs. Zābaki kājā un aiziet!

      

Ievietots 11 Feb, 2021 | Informāciju sagatavoja Justīne Buliņa