Konkurss-viktorīna "Viss par Latviju"

7.marts Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzija dalās pieredzē, šoreiz organizējot konkursu – viktorīnu “Viss par Latviju” 8.-9. klašu skolēnu komandām.

Aicinājumam atsaucās Cēsu 1. pamatskolas, Raunas vidusskolas, Skujenes, Rāmuļu pamatskolas un DACVĢ komandas. Konkursā ieguva visi – prasmes sadarboties un uzklausīt citam citu, atsaukt atmiņā skolā mācīto, paša lasīto, redzēto, dzirdēto, bet erudītāko godā Cēsu 1. pamatskolas un Draudzīgā Aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas komandas. Mūsu skolas komandai godpilnā 4.vieta. Paldies mūsu skolas komandai-Andai Ezeriņai, Andrim Jansonam, Robertam Smukulim, Kasparam Sarkanim un skolotājai Dacei Sarkanei. Pa ceļam uz konkursu erudītu komanda  piedalījās informatīvajā seminārā "Mazā ērgļa projekts Latvijā", kur tikās ar ornitologu Andri Dekantu.

Konkursu sagatavoja un vadīja DACVĢ direktores vietniece izglītības jomā Līga Pikse-Zvirbule.

Raksts sagatavots izmantojot ierakstu DACVĢ mājaslapā.

 

Ievietots 11 Mar, 2019 | Informāciju sagatavoja Ilze Podniece