Labo darbu nedēļa Raunas jauniešu rokās!

Katru gadu ir viena nedēļa, kurā īpaši varam piedomāt, kā apmainīties ar labajiem darbiem!Šogad vienosimies kopīgam mērķim - palīdzēsim sagatavoties ziemai tiem, kuri paši par to nevar parūpēties - Cēsu novada dzīvnieku patversme Lācīši suņiem un kaķiem!Raunas jauniešu centrā, kaķu mājas gatavošanas projekts jau ir aizsākts, tas turpināsies šajā trešdienā un nākamajā trešdienā, no plkst. 14.00 - 18.00,

savukārt Raunas vidusskolā, kopā ar darbmācības skolotāju Ausekli parūpēsimies par siltinātas suņu būdas tapšanu!Nākamajā ceturtdienā, 10.oktobrī, no plkst. 16.00 - 18.00+, aicinu visus skolotājus, skolēnus, mammas, tētus, brāļus, māsas, vectētiņus un vecmāmiņas - nākt palīgā un kopā ar bērniem darīt labus darbus un dot siltu pajumti ziemā, kādam no suņiem Cēsu dzīvnieku patversmē!

P.S. Ja kādam ir kāds jau lietots, bet nevajadzīgs jumta segums (nepieciešams apmēram 4 m2), jebkādi dēļi, kuri noderēti apšūšanai (nepieciešams apmēram 10 m2), putaplasta plāksnes (5 cm, 7 m2), brusas (5x5 cm, kopā ap 25 m) vai OSB plāksnes 2 gb, tad aicinu atsaukties rakstot: raunasbjc@gmail.com vai zvanot: tel. 29346541!

Tiekamies Labo darbu nedēļā!

Ievietots 1 Oct, 2019 | Informāciju sagatavoja Justīne Buliņa