Pēc uzvaras seko balva!

Raunas vidusskolas 5.,6.,7. un 8. klases skolēni 25. un 27. septembrī brauca ekskursijā uz Valmieru, lai izmantotu “Ledus Gladiatoros 2018/2019” – lielākajās skolu jauniešu slidošanas sacensībās – iegūtās balvas.  Valmieras Sajūtu parkā, baudot piedzīvojumu Takā kokos, skolēni izrādīja drosmi,  pārbaudīja savu gribasspēku, dažs pārvarēja savas bailes no augstuma un ātruma. Visi kopā mācījās kļūt par  vienotu komandu un motivējot vienam otru tikt pāri savām robežām – arī skolotājiem.

Pēc  aktīvās atpūtas Sajūtu parkā, 7.un 8.klasei ļoti labi garšoja piemājas saimniecībā “Vīnkalni” pašu rokām  gatavotā pica, savukārt 5. un 6. klase devās attīstīt savu fizisko sagatavotību uz Valmieras peldbaseinu, savukārt peldēt negribētāji iepazina Valmieras kultūrvēsturi caur interaktīvu ekskursiju.

Skolēni atzīst, ka ekskursijā bija interesanti, jo tās laikā varēja “medīt adrenalīnu” un apgūt  nākotnē noderīgas prasmes un iemaņas, attīstīt sevi un iepazīt Valmieru no kultūrvēsturiskā aspekta.

Skolēnu domas uzklausīja un apkopoja 7.klases audzinātāja I.Paipala un ar 5.un6. klases iespaidiem rakstu papildināja J.Buliņa.

Ievietots 7 Oct, 2019 | Informāciju sagatavoja Justīne Buliņa