Janvāris Pūcītēs

Janvāra tēma mūsu grupā - “Putnu barotava”. Šo tēmu iesākām iepazīstot dažādus putnus – pie attēliem likām putnu nosaukumus, ar video palīdzību klausījāmies putnu dziesmas, kā arī paši veidojām binokļus, lai ar tiem dotos uz mežu un paši savām acīm ieraudzītu un saklausītu dažādus putnus, protams, neizpalika putnu vērošana ar īstiem binokļiem. Paldies tiem vecākiem, kas padalījās ar binokļiem!

Bērni vēroja putnus arī pa logu, tā jau izvērtās kā sacensība, katru dienu pamanīt kādu putnu un pierakstīt, kurā dienā redzējis un kā sauc šo putnu.

Aizraujošs bija darbs, kad katrs bērns veidoja putniņu un rotāja to ar spalvām, šie krāšņie putni tagad rotā grupas telpu un logus.

Šīs tēmas ietvaros noskaidrojām arī to, cik dažādas mēdz būt putnu ligzdas, kā arī paši veidojām ligzdiņu no salmiem, lapām, zariņiem un pašu putniņu no filca vai kartona.

Lielu paldies sakām visiem tiem vecākiem, kas kopā ar bērniem iesaistījās izstādē “Putnu barotava”, tik dažādas, interesantas, neredzētas un krāšņas bija šīs barotavas, sirsnīgs paldies par Jūsu darbiņu, bērni lepni nesa šīs barotavas uz bērnudārzu un ar nepacietību gaidīja brīdi, kad varēs visiem pastāstīt, kā šī barotava tapusi.

 

Lai radošas un interesantas dienas arī turpmāk!

Pūcīšu audzinātājas – Laura, Anita

Auklīte - Dana

Ievietots 20 Feb, 2020 | Informāciju sagatavoja Aiga Matjušenoka | Pūcītes