Pirmās marta nedēļas Pūcītēs

Marts mūsu grupā iesākās ar tēmu “Pastāsti man”, kuras ietvaros centāmies maksimāli runāt un stāstīt par sev tuvo un interesējošo. Tā arī sākām veidot “ES” grāmatiņu, kurā rakstījām, līmējām un zīmējām. Darbs pie grāmatiņas vēl nav pabeigts, bet, kad tas tiks izdarīts, katrs pats ar šo grāmatiņu iepazīstinās citus, pastāstot par to.

Paldies tiem bērniem un viņu vecākiem, kas atnesa uz grupu ģimenes foto, lai bērni arī citiem pastāstītu par savu ģimeni, par savu māju un tās apkārti. Ģimenes foto izlikti izstādē guļamistabā, lai ikdienu priecētu bērnus.

Aizraujoši bērniem šķita noskaidrot, cik un kādi profesijas pārstāvji ir mūsu pirmsskolas izglītības iestādē. Lai labāk izprastu, ko tad katrs profesijas pārstāvis pirmsskolā dara, veidojām viņiem ielūgumus ar aicinājumu pastāstīt par savu profesiju. Ak, cik tas bija satraucoši, pašiem gatavot ielūgumu un izsniegt tos pirmsskolas darbiniekiem.

Sakām visas Pūcīšu grupas vārdā lielu un sirsnīgu paldies tiem, kas paspēja mūs uzņemt ciemos un pastāstīja par savu profesiju. Devāmies ciemos pie veļas pārzines – iepazināmies ar viņas darba telpu, darba pienākumiem un arī paši izmēģinājām roku šajā amatā. Bērni sajūsmināti un solījās nākt palīdzēt atkal un atkal.

Sagaidījām ciemos arī pirmsskolas logopēdi, kura ierādīja dažādus mēles vingrojumus, pēc tam parādot savu darba vietu pirmsskolā un atklājot noslēpumu, ka tikai pie logopēdes ir spogulis, pie kura var mēdīties. Bērni sajūsmināti!

Devāmies arī pie mūzikas skolotājas, kura pastāstīja, kādi ir viņas pienākumi pirmsskolā un kā viņa izdomājusi mācīties par mūzikas skolotāju.

Paldies Jums, Raunas pirmsskolas, darbinieki par atsaucību un pretimnākšanu!

Visas profesijas, protams, vēl neesam iepazinuši, bet to atliekam uz vēlāku laiku.

Nobeigumā sirsnīgu paldies gribam teikt Ernestam ar ģimeni, par skaistajiem ziediem visām grupas meitenēm, ar kuriem iepriecināja meiteņu dienā!

 

 

Lai mums visiem stipra veselība!

Pūcīšu grupas skolotājas – Laura, Anita

Pūcīšu skolotāju palīgs - Dana

Ievietots 18 Mar, 2020 | Informāciju sagatavoja Aiga Matjušenoka | Pūcītes