9.klases mācību ekskursija

Skolēnu mācību ekskursijas ir veids, kā dažādot mācību procesu un noteiktu izglītības satura tēmu apgūt neikdienišķos apstākļos – dabā, muzejā, kultūras vai vēstures objektā, tāpēc bioloģijas un ķīmijas skolotāja Lolita Bāliņa kopā ar 9.klases skolēniem izstrādāja mācību ekskursijas maršrutu uz LU Botānisko dārzu un Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeju.

3.maijā, ekskursijas dienā, 9.klases skolēni saņēma uzdevumu lapu. Lai paveiktu uzdoto, jauniešiem ekskursijas laikā bija uzmanīgi jāklausās, jāpieraksta, jāfotografē, kā arī jāuzdod jautājumi gidiem.

Nākamajā bioloģijas stundā skolēni savus vērojumus būs atklājuši domu kartēs, aprakstījuši un izanalizējuši ekskursijas laikā gūto.

Šīs mācību ekskursijas laikā skolēni, iepazīstot daudzveidīgo augu pasauli LU Botāniskajā dārzā, Tropu tauriņu mājā priecājoties par Zilo morfīdu trakumu, klausoties gida stāstījumu un uzdodot jautājumus Medicīnas muzejā par medicīnas attīstību, bagātināja savu pieredzi un padziļināja savas zināšanas ne tikai bioloģijā, bet arī ķīmijā, vēsturē un citos mācību priekšmetos.

Paldies skolotājai Lolitai Bāliņai par ekskursijas organizēšanu un Raunas novada domei par atmaksāto transportu!

9.klases audzinātāja Inta Paipala.

Ievietots 12 May, 2017 | Informāciju sagatavoja Jānis Daugaviņš